Italské
Designové
Kuchyně
Cucine lube store Praha
Menu

Archív realizací

Karlovy Vary – rodinný dům. Klasický model Pantheon – provedení masiv v krémovém odstínu se zlatou patinou. Pracovní deska z umělého kamene, ze kterého je odlit i dvouvanový dřez. Indukční varná deska v perlovém odstínu, jež perfektně ladí jak s kuchyní, tak odstínem umělého kamene. S výsuvným rohovým systémem Magic Corner se pouze jedním tahem za dvířko zpřístupní i zadní rohové koše. Pod horními skříňkami zapuštěny LED světelné pásy. Zástěna mezi horními a spodními skříňkami obložena italskou mozaikou.

Praha 4 – Pankrác, rekonstrukce panelového bytu. Moderní kuchyň, model Nadia, provedení lesklé a matné lamino. Kombinace aktuálních trendových hnědošedých barevných odstínů. Vymalováno finskými omyvatelnými barvami, není zapotřebí žádné zástěny. Ve dnech horních skříněk zapuštěno LED bodové osvětlení.

Praha 2 – Albertov, starší zástavba, rekonstrukce bytového domu. Moderní kuchyň do pavlačového bytu v retro stylu „50. léta“ – model Katia, provedení lak vysoký lesk – grafit a sněhově bílá. Barevné kalené sklo horních skládacích skříněk v odstínu grafit. Pracovní deska s těsnící lištou z umělého kamene vyrobena ve stejném profilu jako u tvarovaných spodních kontejnerů dřezové skříňky. Dřez odlitý bez spoje rovněž z umělého kamene s vyfrézovanými odkapovými drážkami. Ve dnech horních skříněk zapuštěno LED bodové osvětlení. Odsávač par také vybaven LED osvětlením.

Západní Čechy – rodinný dům. Klasická kuchyň, model Agnese, provedení masiv. Celokeramický dřez široký 90 cm na snížené dřezové skříňce s mosaznou baterií, rustikální pečící trouba – žádné moderní prvky nesmí narušit ráz venkovského stylu. Pracovní deska i barový pult z lamina ve stejném odstínu.

Střední Čechy – statek. Klasický model Pantheon – provedení masiv v hnědém odstínu se zlatou patinou. Pracovní deska i zástěna z umělého kamene, ze kterého je odlitý také dřez ve stejném odstínu. Varná deska v rovině s pracovní deskou, u dřezu vyfrézované odkapové drážky. Pod horními skříňkami zapuštěno LED bodové osvětlení.

Praha 4 – Nusle, starší zástavba – rekonstrukce. Menší kuchyňská sestava v klasickém stylu s rámečkem, model Claudia – provedení masiv. Pracovní deska i dřez z umělého kamene, do kterého jsou i vyfrézovány odkapové drážky. Ve spodní části horních skříněk zapuštěno LED bodové osvětlení. Zástěna je z kaleného barevného skla v matu.

Střední Čechy – rodinný dům, novostavba. Moderní kuchyň, model Alessia, v kombinaci matné fólie a fólie ve vysokém lesku. Pracovní deska z umělého kamene, dřez zapuštěný do roviny. Za dřezem i varnou deskou zástěna z barevného kaleného skla. V horních skříňkách jsou použita oboustranná světelná dna.

Praha 2 – Vinohrady, bytový dům – rekonstrukce. Moderní kuchyň v laku – vysokém lesku, odstín slonová kost – model Katia. Pracovní deska z umělého kamene, dřez z umělého kamene v barvě pracovní desky, u dřezu vyfrézovány odkapové drážky. Zástěna za linkou z kaleného barevného skla. Pod horními skříňkami umístěno LED bodové osvětlení.

Střední Čechy – rodinný dům, novostavba. Klasická kuchyň, model Agnese, ve světlém provedení z masivu. Pracovní deska se zástěnou z kamene, za varnou deskou barevné kalené sklo. U horních prosklených skříněk použita oboustranná světelná dna. Celokeramický dřez zapuštěný do roviny s pracovní deskou.

Praha 2 – rekonstrukce bytového domu. Klasická kuchyň s rámečkem – provedení masiv, model Agnese. Pracovní deska s těsnící lištou z umělého kamene. Dna horních skříněk mají v sobě zapuštěno LED bodové osvětlení.

Praha 4 – Nusle, bytový dům, rekonstrukce. Klasická kuchyň s rámečkem z masivu – světlé provedení, model Agnese. Klasický odsávač par ve stylu a odstínu kuchyně. Vedle indukční varné desky také umístěn Tepan gril. Pracovní deska i zástěna z přírodního kamene. Celokeramický dřez se spodním zapuštěním pod pracovní desku. Horní prosklená skříňka s oboustranným světelným dnem.

Pardubice – bytový dům, novostavba. Moderní kuchyň Brava v laku – vysokém lesku, bezúchytkové provedení, v odstínech bílá a šedý grafit. Pracovní deska z umělého kamene, zástěna z barevného kaleného skla. U horních skříněk použita oboustranná světelná dna, mezi vysokými skříněmi oboustranné světelné police. Nad varnou deskou umístěn lustrový výsuvný odsávač par na dálkové ovládání.

Praha – rodinný dům, novostavba. Moderní kuchyň v laku, vysokém lesku v bezúchytkovém provedení – model Brava. Pracovní deska a zástěny z přírodního kamene. Řešení kompozice bez horních skříněk.

Praha – moderní kuchyň z lesklého akrylátu v kombinaci sněhově bílé a černé – model Fabiana. Pracovní deska z umělého kamene. Dřez se spodním zabudováním s odkapovými drážkami v kameni. U horních skříněk použita oboustranná světelná dna. Indukční varná deska zapuštěna do roviny s umělým kamenem.

Praha – starší zástavba, rekonstrukce. Moderní kuchyň v kombinaci bílého kaleného skla a dýhy wengé – model Pamela. Pracovní deska z umělého kamene, zástěna z barevného kaleného skla. U horních skříněk použita oboustranná světelná dna.

Praha 4 – Podolí, novostavba, model Katia, bordeaux, lak – vysoký lesk. Retro 50. let ještě více umocňují masivní zaoblené lakované ukončovací boky a profilované kontejnery. Pracovní deska a i zástěny z tvrzeného kamene. Oboustranná světelná police.

Miláno – Itálie, rekonstrukce nebytového prostoru z bývalé autodílny na bytový prostor. Moderní kuchyň s rámečkem, provedení dýha, model Georgia, v kombinaci 2 barev. Pracovní deska i zástěny z umělého kamene. Celá sestava je řešena bez soklu na rámu s nožičkami.

Praha 3 – Žižkov, bytový dům, novostavba. Moderní kuchyň v bílém laku – vysokém lesku v kombinaci s dýhou v odstínu teak – model Katia. Pracovní deska i barový pult z umělého kamene, zástěna z barevného kaleného skla. U horních skříněk použita oboustranná světelná dna.

Praha 4 – rodinný dům, rekonstrukce. Model Katia – lak, vysoký lesk. Pracovní deska a parapety z umělého kamene, stěna ošetřena finským omyvatelným nátěrem. U horních skříněk použita oboustranná světelná dna.

Praha – rodinný dům, novostavba. Moderní kuchyň v laku – vysokém lesku, retro model alla 50. léta – „styl našich babiček“ – model Katia. Pracovní deska z umělého kamene, stěny ošetřeny finským omyvatelným nátěrem. U horních skříněk použito i barevné kalené sklo.

Střední Čechy – rodinný dům, rekonstrukce. Moderní kuchyň s rámečkem, provedení dýha, v kombinaci 2 odstínů – model Georgia. Pracovní deska a parapet u okna z umělého kamene. U horních skříněk do dna zapuštěno LED osvětlení. Zeď ošetřena omyvatelným finským nátěrem, za varnou deskou kalené barevné sklo ve stejném odstínu nátěru. Celokeramický dřez zapuštěný do roviny do umělého kamene.

Praha – rekonstrukce panelového domu. Moderní kuchyň v dýze – model Georgia. Pracovní deska z lamina. U horních skříněk použita oboustranná světelná dna.

Praha 4 – novostavba. Moderní kuchyň v bílém laku – vysokém lesku – model Pamela. Pracovní deska a zástěny z lamina.

Střední Čechy – rodinný dům, novostavba. Moderní kuchyň, model Noemi, z lesklého lamina v odstínu smetana v kombinaci s wengé. Pracovní deska z lamina ve stejném odstínu kuchyně ohraněná wengé, zástěny z wengé lamina o tloušťce 1 cm. Dna horních skříněk mají zabudované LED osvětlení.

Stará Boleslav – rodinný dům, rekonstrukce. Moderní kuchyň v kombinaci matného a lesklého lamina, smetana a ořech solista – model Noemi. Pracovní deska z lamina o výšce 4 cm, u horních skříněk použita oboustranná světelná dna.

Jižní Čechy – rodinný dům, novostavba. Moderní kuchyň z matného lamina v odstínu šedý dub v kombinaci s bílým kaleným sklem – model Noemi. Pracovní deska a bok z lamina o tloušťce 6 cm s kartáčovanou hliníkovou hranou. Na úrovni horních skříněk použita oboustranná světelná police.

Praha 2 – Vinohrady, bytový dům, rekonstrukce. Moderní kuchyň v laku – vysokém lesku – model Pamela. Pracovní deska s těsnící lištou z umělého kamene. U horních skříněk použita oboustranná světelná dna.

Karlovy Vary – bytový dům, rekonstrukce. Moderní kuchyň v laku vysokém lesku v kombinaci 2 odstínů moka a slonová kost – model Katia. Pracovní deska z umělého kamene s fragranitovým dřezem. Zástěna z barevného kaleného skla.

Praha 5 – Zličín, moderní kuchyň z lesklého akrylátu – odstín slonová kost, model Fabiana. Horní skříňky z barevného kaleného skla ve slonové kosti. Pracovní deska i zástěny z lamina.

Stará Boleslav – rodinný dům, rekonstrukce. Moderní kuchyň v kombinaci matné fólie s rámečkem a laku – vysokého lesku u horních skříněk. Jedná se o kombinaci modelů Pamela – lak a Leda – fólie. Pracovní deska z lesklého lamina s fragranitovým dřezem. U horních skříněk použita oboustranná světelná dna, stěna za linkou ošetřena finskou omyvatelnou barvou.

Pardubice – rodinný dům, novostavba. Moderní kuchyň v lesklém akrylátu – odstín slonová kost model Martina. Pracovní deska z umělého kamene, stěny ošetřený omyvatelným nátěrem. U horních skříněk použita oboustranná světelná dna.

Moderní kuchyň v lesklém akrylátu – model Martina v menším kuchyňském koutě v novostavbě na pražském Zličíně. Pracovní deska z umělého kamene, jako zástěna použito barevné kalené sklo. Dna horních skříněk mají zapuštěné LED osvětlení.

Karlovy Vary – rekonstrukce bytového domu v centru. Klasická kuchyň s masivním dvířkem – model Agnese. Pracovní deska a zástěna z přírodního kamene. Fragranitový dřez s horním položením. Masivní židle ve stejné odstínu kuchyňské linky.

Praha 7 – novostavba. Moderní kuchyň – model Katia – v kombinaci laku – vysokého lesku a barevného kaleného skla u horních skříněk. Kuchyň ve stylu „50. léta – kuchyň našich babiček“;-). Pracovní deska a zástěna z umělého kamene. Dřez se spodním zabudováním do kamene s vyfrézovanými odkapovými drážkami. Po levé straně od vysoké lednicové skříně je umístěna oboustranná světelná police. Dotykový odsávač par fungující také na dálkové ovládání. V návaznosti na kuchyň vytvořena i menší obývací stěna na míru ze stejných materiálů.

Rodinný dům na Praze 4 s moderní kuchyní z lesklého akrylátu v odstínu slonová kost – model Martina. Pracovní deska z umělého kamene, do které jsou zapuštěny i výklopné zásuvky. Jako zástěna použito barevné kalené sklo.

Praha – moderní kuchyň v lesklé fólii – model Doris, v kombinaci odstínů moka a slonová kost. Pracovní deska a těsnící lišta z umělého kamene. Dřez se spodním zabudováním s odkapovými drážkami. Zástěna z lamina o tloušťce 1 cm v provedení bělený dub. „Příborník – sekretář“ zleva od kuchyně je v odstínu tabákový dub, jedná se stále o model Doris, pouze v matném provedení.

Praha 4 – rodinný dům, model Doris, fólie lesk, oboustranná světelná dna horních skříněk, pracovní deska z umělého kamene, dřez zapuštěný do roviny, vyfrézované odkapové drážky